plustova

plustova

изложба с рисунки петък 07.10.11 от 9:30

HALLOWEEN party понеделник 31.10.11 от 19:00

намеса в градската среда четвъртък 03.11.11 от 9:30

SWING party петък 04.11.11 от 7:22

кулинарна премиера петък 11.11.11 от 19:00

цветя от хартия неделя 13.11.11 от 11:00

BookShare (Сподели книга) четвъртък 17.11.11 от 19:00

Beaujolais Nouveau 2011 петък 18.11.11 от 19:00

цветя от хартия събота 19.11.11 от 11:00

уъркшоп за декупаж неделя 20.11.11 от 11:00

Работилница за играчки от текстил събота 26.11.11 от 15:00

вечер с NOT-A-DJ събота 26.11.11 от 19:00

Работилница за коледни украси неделя 27.11.11 от 11:00

в края на ноември вторник 29.11.11 от 19:30

зимен пазар събота 03.12.11 от 10:00

украсяваме +това понеделник 05.12.11 от 19:00

workshop керамика вторник 06.12.11 от 19:00

по действителен случай сряда 07.12.11 от 11:00

гердани от намерени неща събота 10.12.11 от 11:00

LOVE No1 – керамика неделя 11.12.11 от 10:00

анонимният известен понеделник 12.12.11 от 19:00

бужута от стъкло събота 17.12.11 от 13:30

1000 names Invisible Architect – party понеделник 19.12.11 от 18:00

коледни сладки вторник 20.12.11 от 18:00

пълно овъгление вторник 27.12.11 от 19:00

работилница за сурвачки сряда 28.12.11 от 10:30

Вдъх-нови-ни сряда 04.01.12 от 19:00

BEFSA ladies night четвъртък 12.01.12 от 18:00

уъркшоп за импровизационен театър четвъртък 12.01.12 от 19:00

банго васил петък 13.01.12 от 19:00

dj party събота 14.01.12 от 19:00

LOVE No2 – керамика неделя 15.01.12 от 10:30

карай за ВИТОША понеделник 16.01.12 от 18:30

среща за проекти на AEGEE четвъртък 19.01.12 от 19:00

EUROPEAN ARCHITECTURE SINCE 1890 – Hans Ibelings петък 20.01.12 от 19:00

Премиерата на “Щедрото дърво” неделя 22.01.12 от 11:00

среща за хуманистична фотография с Валерий Пощаров сряда 25.01.12 от 17:30

LOVE No3 – благотворителна работилница за стъкло събота 28.01.12 от 11:00

KEKC – vice versa – кулинарна работилница вторник 31.01.12 от 19:00

ИЗОСТАВЕНИЯТ СЕВЕРОЗАПАД – дискусия, прожекция, дегустация четвъртък 02.02.12 от 18:30

прожекция на филм – ЗАЩО ЩЕ Е ПРЕКРАСЕН ТОЗИ ПЕТЪК? петък 03.02.12 от 19:30

Диско вечер събота 04.02.12 от 19:00

LOVE No4 – работилница за играчки неделя 05.02.12 от 11:00

направи си значка! понеделник 06.02.12 от 19:00

миксер ПЛАНИНА сряда 08.02.12 от 18:30

Train Station band петък 10.02.12 от 19:00

Бутик за дрехи втора употреба неделя 12.02.12 от 10:00

singles party с акордеон? вторник 14.02.12 от 19:00

twitter музикално парти с кауза четвъртък 16.02.12 от 20:00

11(sat) – 18(sat) февруари събота 18.02.12 от 22:00

работилница за точене на кори неделя 19.02.12 от 11:00

Сгъни хартийка- работилница за оригами неделя 19.02.12 от 11:00

Презентация на книга вторник 21.02.12 от 19:00

импровизации в четвъртък четвъртък 23.02.12 от 19:00

18(sat) – 25(sat) февруари събота 25.02.12 от 22:00

Уъркшоп за мартеници неделя 26.02.12 от 12:00

Уъркшоп за мартеници 2 вторник 28.02.12 от 19:00

MAD GOAT RIDE – афтър парти сряда 29.02.12 от 19:00

contemporary jazz night четвъртък 01.03.12 от 20:00

27.02(mon) – 04.03(sun) неделя 04.03.12 от 22:00

8 ми март – мъже с чорапогащници четвъртък 08.03.12 от 19:00

THE TOTE – изложба с идея събота 10.03.12 от 19:00

работилница за точене на кори 2 неделя 11.03.12 от 11:00

ACTA – дискусия вторник 20.03.12 от 13:00

Party Groove Detector сряда 21.03.12 от 19:00

Призракът – представяне на книга четвъртък 22.03.12 от 19:00

пролетен уъркшоп – бижута от стъкло събота 24.03.12 от 11:00

Грозното патенце събота 24.03.12 от 19:00

изложба представяне – Англо-Американско училище, София неделя 25.03.12 от 14:00

прожекция на филм за дулите в България вторник 27.03.12 от 18:30

представяне на Михаил Новаков сряда 28.03.12 от 19:00

Вечер с настолни игри четвъртък 29.03.12 от 18:30

Ще родя свободно, с приятели петък 30.03.12 от 19:00

Истинската храна събота 31.03.12 от 17:00

Прожекция на концерти от музикалния фестивал в Гластънбъри вторник 03.04.12 от 19:30

ODDS SALE неделя 08.04.12 от 11:00

Start it smart вторник 10.04.12 от 19:00

ИНТЕРАКТИВНА ДИСКУСИЯ – фондация “Танцово изкуство – Илиев” сряда 11.04.12 от 19:00

великденска работилница четвъртък 12.04.12 от 18:30

Прожекция на концерти от Гластънбъри – блус и джаз вторник 17.04.12 от 20:00

Изложба “Алиса в страната на чудесата” – представяне на авторски бижута и рисунки четвъртък 19.04.12 от 18:30

Уъркшоп за хартиени кукли събота 21.04.12 от 14:00

Роботи за деца неделя 22.04.12 от 10:30

Тихото слънце – Премиера! сряда 25.04.12 от 19:00

ВАСИЛ ТАНЕВ – ПОРТРЕТИ четвъртък 26.04.12 от 19:00

уъркшоп за значки сряда 02.05.12 от 18:30

Свещи събота 05.05.12 от 11:00

Ортелий – Премиера сряда 09.05.12 от 18:00

Вечер с Chichi’s Pizza четвъртък 10.05.12 от 19:30

Представяне на програмата на Sofia Design Week 2012 петък 11.05.12 от 11:00

Работилница за бижута от мъниста неделя 20.05.12 от 12:00

Работилница за оригами неделя 27.05.12 от 11:00

Brunch with Absinthe #17 вторник 29.05.12 от 11:00

Кубинска тертулия четвъртък 31.05.12 от 19:00

Самостоятелна изложба – Ивайло Недков петък 01.06.12 от 0:00

Фигурки от захарна паста върху кексче петък 01.06.12 от 11:00

Take a Cake – Рисунка върху кексче петък 01.06.12 от 13:00

Ариан Прин – От тук за тук събота 02.06.12 от 17:00

Заек Баек * Toys неделя 03.06.12 от 11:00

Зеленчуци, който не яде… неделя 03.06.12 от 12:00

Хартиен театър сряда 06.06.12 от 17:00

ИК Жанет представя “Хлебарка” сряда 06.06.12 от 19:00

Направи си значка с твой дизайн четвъртък 07.06.12 от 18:00

Бъдещето на четенето: е-книги за деца събота 09.06.12 от 10:30

Прожекция от Банско Филм Фест вторник 12.06.12 от 20:00

Вечер с Chichi’s Pizza четвъртък 14.06.12 от 19:30

Да изработим колие събота 16.06.12 от 11:00

Работилница за кукли от хартия част 2 неделя 17.06.12 от 13:00

Изложба-представяне NIA Design вторник 19.06.12 от 19:00

Forget Your Past четвъртък 28.06.12 от 19:00

INTERNATIONAL SURFING DAY събота 30.06.12 от 20:00

ДОМ – изложба фотографии от Вихрена Нинова петък 13.07.12 от 19:00

Homecoming – Dessi Terzieva четвъртък 09.08.12 от 20:00

Късо съединение 2012 вторник 14.08.12 от 20:00

Фото соаре неделя 19.08.12 от 17:00

Изложба In the heart of the city вторник 04.09.12 от 19:00

Изложба Алиенации – Красимира Серафимова и Лили Тоушек четвъртък 13.09.12 от 19:30

Базар за авторски бижута събота 15.09.12 от 11:00

Работилница за бижута неделя 16.09.12 от 11:00

Представяне на детска книжка Монти и конкурс за детска рисунка събота 22.09.12 от 11:00

Изложба 100 води – Аменун Филип Женева четвъртък 27.09.12 от 19:00

„Литни, хвани ни” стихове от Петя Хайнрих петък 28.09.12 от 18:00

Вечерта на истинската бразилска музика събота 29.09.12 от 19:00

Работилница за зимнина неделя 30.09.12 от 11:00

+това на 1 година неделя 07.10.12 от 10:00

Късометражна програма „Кино Изток” понеделник 08.10.12 от 19:00

Превъплъщения в снимки и думи вторник 09.10.12 от 19:00

Тялото на моето име сряда 10.10.12 от 19:00

Swing Regime на живо! четвъртък 11.10.12 от 20:00

Фото изложба “OCEAN INITIATIVES 2012” петък 12.10.12 от 19:00

Премиера “Тетрадка за приказки” събота 13.10.12 от 11:00

BARTOUR събота 13.10.12 от 18:00

Прожекция – Истории от Бейоглу вторник 16.10.12 от 19:00

Представяне на проект за център за устойчиво развитие „Пожарево”: сряда 17.10.12 от 19:30

ABSOLUT VODKA представя четвъртък 18.10.12 от 19:00

DESIGN FOR SALE събота 20.10.12 от 11:00

Изложба UNБЛОК сряда 24.10.12 от 19:00

Премиера “Фитнес за женската душа” четвъртък 25.10.12 от 19:00

Прожекция SIGUR ROS – INNI петък 26.10.12 от 19:00

Работилница за хелоуин сладки събота 27.10.12 от 11:00

Работилница за точене на кори неделя 28.10.12 от 11:00

Прожекция Хептамерон понеделник 29.10.12 от 19:00

HALLOWEEN PARTY 2012 сряда 31.10.12 от 18:00

“Човекът, който ме вдъхновява” четвъртък 01.11.12 от 19:00

Новият облик на индустриалните сгради петък 02.11.12 от 17:00

Прожекция – Човешки истории сряда 07.11.12 от 19:00

Marlene Dumas/ William Kentridge – IN CONVERSATION, a film четвъртък 08.11.12 от 19:00

Представяне на филма БАЩА петък 09.11.12 от 19:00

Работилница оригами събота 10.11.12 от 12:00

НАД ДЪГАТА – представяне албум сряда 14.11.12 от 19:00

Среща с Бразилия четвъртък 15.11.12 от 18:00

Работилница френски макарони неделя 18.11.12 от 12:00

Фотоизложба „Живо наследство – цветовете във времето“ понеделник 19.11.12 от 19:00

Вечер с настолни игри вторник 20.11.12 от 18:30

+Това Acoustic Songs& More четвъртък 22.11.12 от 19:00

Представяне вторник 27.11.12 от 19:00

Работилница за коледна декорация неделя 02.12.12 от 13:00

Изложба JOHNNIE WALKER понеделник 03.12.12 от 19:00

Хималайска вечер понеделник 03.12.12 от 19:00

Вечер с Жерар Филип вторник 04.12.12 от 19:00

Подари си светлина по празниците събота 08.12.12 от 12:00

Работилница за коледни сладкиши неделя 09.12.12 от 11:00

Представяне Чичо Чичопей вторник 11.12.12 от 17:30

Литературно четене четвъртък 13.12.12 от 19:00

Изложбата LongDayBoarding събота 15.12.12 от 18:00

Коледен пазар неделя 16.12.12 от 10:00

Работилница за коледни френски макарони неделя 16.12.12 от 18:00

Клюкарник 2012: “Работа в мрежа на края на света…и след това” сряда 19.12.12 от 18:30

Letters of flesh: Литературно четене 1.0 събота 22.12.12 от 17:00

Работилница за коледни подаръци неделя 23.12.12 от 11:00

Прожекция “Коледна песен”-“Скрудж”(1970) сряда 26.12.12 от 17:30

Прожекция късометражни филми петък 28.12.12 от 19:00

BARTOUR 2 събота 29.12.12 от 18:00

Swinging into 2013 със Swing Regime петък 04.01.13 от 20:00

Instagram благотворителна изложба сряда 09.01.13 от 18:00

фотоконкурс на БАССЕС четвъртък 10.01.13 от 19:00

Вечер с настолни игри петък 11.01.13 от 18:30

Среща ETSY вторник 15.01.13 от 13:30

Лечебната сила на болестта сряда 23.01.13 от 19:00

Прожекция “Опасни връзки” (1959) четвъртък 24.01.13 от 18:30

Работилница за ръчно изработени бонбони неделя 27.01.13 от 11:00

Вдъх-нови-ни 2 вторник 29.01.13 от 19:00

Цветни лещи с КЕКС сряда 30.01.13 от 19:00

Упражнения по стил – Фотографска изложба на Павел Белчев четвъртък 31.01.13 от 19:00

вечер с коктейли петък 01.02.13 от 19:00

Благотворително Twitter Парти петък 08.02.13 от 19:30

Работилница за сладки валентинки събота 09.02.13 от 11:00

Работилница за оригами неделя 10.02.13 от 12:00

Art2Go – “Der Film” вторник 12.02.13 от 19:00

Valentine’s night out четвъртък 14.02.13 от 18:00

Парти с Младежка Банка София петък 15.02.13 от 19:00

Работилница за ръчно направени бонбони неделя 17.02.13 от 11:00

Обедно меню с Васил Танев понеделник 18.02.13 от 12:30

Работилница за хартиени лампи събота 23.02.13 от 11:00

Работилница за мартеници неделя 24.02.13 от 11:00

Работилница за френски макарони, бели и червени неделя 24.02.13 от 14:00

Представяне последните три издания по проекта „Предизвикателства пред представителната демокрация днес” сряда 27.02.13 от 18:30

Дегустация на Сирене и Кашкавал от краве мляко за избор на нов продукт за ХРАНА ОТ КЛАСА петък 01.03.13 от 18:30

Божествени (тантрични) лога събота 02.03.13 от 11:00

Art Photography by St.Yo събота 02.03.13 от 19:00

Работилница за значки за деца неделя 03.03.13 от 11:00

Представяне книгата “Две поколения” вторник 05.03.13 от 18:30

Иновационните проекти като фактор за стратегическо развитие на организации в сектор “Култура” четвъртък 07.03.13 от 18:00

Работилница за сладки за деца събота 09.03.13 от 11:00

Art2Go: Louise Bourgeois: The Spider, The Mistress, and the Tangerine вторник 12.03.13 от 19:00

Вечер на ветроходството петък 15.03.13 от 18:30

Изложба на зрелостниците с профил „Изобразително изкуство” 2013 неделя 17.03.13 от 14:00

Вечер с настолни игри сряда 20.03.13 от 18:30

Вечер с Весел Цанков четвъртък 21.03.13 от 18:30

THE TOTE: RELOAD събота 23.03.13 от 18:30

Работилница за свещи-мъфини събота 30.03.13 от 11:00

Along the Abandoned Roads / По Забравените Пътища вторник 02.04.13 от 18:30

Изложба живопис “Пъзели” петък 05.04.13 от 18:30

Зареди се с цвят и светлина събота 06.04.13 от 11:30

Прожекция “В едно чудно лятно утро”(1965) понеделник 08.04.13 от 19:00

Playback Theatre вторник 09.04.13 от 19:30

Разговори за Държавна сигурност – с филми сряда 10.04.13 от 19:00

Empty – Фотографска изложба Стефан Маринов четвъртък 11.04.13 от 19:00

Прожекция “Човекът и неговото куче”(2008) петък 12.04.13 от 19:00

Работилница за Cake Pops събота 13.04.13 от 11:00

SOCIAL SUNDAY – ОТВОРЕНА КУХНЯ неделя 14.04.13 от 11:00

Art2Go – Marcel Duchamp and Robert Motherwell четвъртък 18.04.13 от 19:00

Представяне на първото българско пиратско копие на “Над Дъгата” петък 19.04.13 от 19:00

Sofia Contemporary – Попитай артиста събота 20.04.13 от 19:00

Великденска работилница за оригами неделя 21.04.13 от 11:30

Cooking with Vincent Sparkes неделя 21.04.13 от 16:00

Представяне „ Момичешки приключения“ и „Момчешки приключения“ вторник 23.04.13 от 18:30

Paladim Handmade Изложба сряда 24.04.13 от 18:00

SOCIAL SUNDAY – ОТВОРЕНА КУХНЯ #2 неделя 28.04.13 от 11:00

Вечер с настолни игри вторник 30.04.13 от 18:30

Sofia Contemporary – Попитай артиста сряда 01.05.13 от 19:00

Sofia Contemporary – Попитай артиста понеделник 06.05.13 от 19:00

Дебютна изложба на Нелсън Атмос “31 типажа от една неразказана история” вторник 07.05.13 от 19:00

Sofia Contemporary – Попитай артиста четвъртък 09.05.13 от 19:00

Представяне на “Забравената песен” – книгата и музиката петък 10.05.13 от 19:00

Sofia Contemporary – Попитай артиста събота 11.05.13 от 18:00

Вечер с коктейли събота 18.05.13 от 18:00

SOCIAL SUNDAY – ОТВОРЕНА КУХНЯ #3 неделя 19.05.13 от 11:00

Екстремна уиндсърф изложба + много интересни моменти вторник 21.05.13 от 19:00

Суши вечер сряда 22.05.13 от 19:00

Фотографска изложба “Пържена рибена супа” – Веселина Николаева четвъртък 23.05.13 от 19:00

Вечер с настолни игри понеделник 27.05.13 от 18:30

Премиера “Сърце в шепа” сряда 29.05.13 от 19:00

Playback Theatre четвъртък 30.05.13 от 19:00

Live painting session четвъртък 06.06.13 от 18:00

Live painting session четвъртък 06.06.13 от 18:00

The film: BASQUIAT-THE RADIANT CHILD вторник 11.06.13 от 19:00

Playback Theatre четвъртък 13.06.13 от 19:00

РЕВОЛЮЦИЯ&ЕВОЛЮЦИЯ вторник 18.06.13 от 19:00

Изложба рисунки ПРЕГРЪДКИ четвъртък 20.06.13 от 19:00

BARTOUR 3 събота 22.06.13 от 18:00

Анимационен маратон вторник 25.06.13 от 19:30

Info session of MusicPRO vol. 2 четвъртък 27.06.13 от 17:30

Вечер с настолни игри петък 28.06.13 от 18:30

Ателие за изработка на кукли и инструменти от зеленчуци и плодове “Вкусният театър” събота 29.06.13 от 11:00

Фабрика за картинки – Значки събота 29.06.13 от 16:00

Фабрика за картинки – Торба събота 29.06.13 от 16:00

Ателие за изработка на кукли и инструменти от зеленчуци и плодове “Вкусният театър” неделя 30.06.13 от 11:00

Фабрика за картинки – Тениска неделя 30.06.13 от 16:00

The Balkan Date – Анимационен маратон четвъртък 04.07.13 от 19:00

Петък вечер с коктейли петък 05.07.13 от 18:00

Vintage Bazaar събота 06.07.13 от 10:00

Social Sunday – Boyan Benev неделя 07.07.13 от 11:00

Live painting session четвъртък 11.07.13 от 18:00

Mечешка услуга вторник 16.07.13 от 19:30

Фотоизложба “Децата на Индия” – Виктор Коен сряда 17.07.13 от 19:00

Вечер с настолни игри сряда 24.07.13 от 18:30

Social Sunday неделя 04.08.13 от 11:00

Do The Right Mix сряда 11.09.13 от 0:00

Изложба “Три истории+1” четвъртък 12.09.13 от 20:00

Театър на маса събота 14.09.13 от 15:30

Комедийна вечер със stand-up комедиантите Иван Кирков и Васил Ножаров. неделя 15.09.13 от 19:30

Тибетска вечер བོད་ཀི་དགོན་དྲོ། – Представяне на филма “Escape from Tibet” (2012) сряда 18.09.13 от 19:00

Вечер с настолни игри сряда 25.09.13 от 18:30

Работилница за френски макарони неделя 06.10.13 от 13:00

Тибетска вечер བོད་ཀྱི་་དགོན་དྲོ། – Представяне на филма “Калачакра” (2012) сряда 09.10.13 от 19:00

Работилница за Cake Pops събота 12.10.13 от 13:00

Изложба “Есенно море” събота 12.10.13 от 18:00

Social Sunday неделя 13.10.13 от 11:00

Вечер с настолни игри вторник 15.10.13 от 18:30

Джобен формат петък 18.10.13 от 19:00

Playback Theatre вторник 22.10.13 от 19:00

Фотоизложба “Снимки на 1 символ” четвъртък 24.10.13 от 19:00

Работилница за Хелоуин сладки събота 26.10.13 от 13:00

BARTOUR 4 събота 26.10.13 от 18:00

Работилница за страшни чанти неделя 27.10.13 от 11:30

АНИМАЦИЯ ОТ А ДО Я – представяне на проект петък 01.11.13 от 17:00

1300 грама вторник 05.11.13 от 19:00

Световен ден на урбанизма петък 08.11.13 от 18:00

Playback Theatre “Тук и Сега” вторник 19.11.13 от 19:00

Да откриеш остров – фотографска изложба на Владислав Христов вторник 26.11.13 от 9:00

“Улица щастие” – поезия от Оля Стоянова сряда 27.11.13 от 18:30

Коледни меденки сряда 04.12.13 от 17:30

Коледни Работилници сряда 04.12.13 от 17:30

+Това на Софийски литературен фестивал вторник 10.12.13 от 10:00

Мария Донева с “Шепа лъскави череши” в зимна София четвъртък 12.12.13 от 19:00

Спаси елхичка – работилница неделя 15.12.13 от 11:00

Литературно четене уит френдс вторник 17.12.13 от 19:30

Благотворителна изложба търг “Light” петък 20.12.13 от 17:30

КОЛЕДНА AРТ РАБОТИЛНИЦА 2013 събота 21.12.13 от 11:00

Аууу, какви играчки!!! събота 21.12.13 от 13:00

Представяне “Приказка за човека, който нямал анфас” събота 21.12.13 от 18:00

Представяне “Военната фотография” петък 03.01.14 от 19:00

Импро Клас Начинаещи сряда 08.01.14 от 19:30

Изложба Black&White петък 10.01.14 от 18:30

ТИ СИ ТИ И АЗ СЪМ АЗ; И АКО СЛУЧАЙНО ТИ И АЗ СЕ СРЕЩНЕМ … сряда 15.01.14 от 19:00

Импро Клас Начинаещи сряда 22.01.14 от 19:30

Playback Theatre събота 25.01.14 от 19:00

Представяне “Да се наричаш Сахара” петък 31.01.14 от 18:30

СЕМЕЙНА РАБОТИЛНИЦА ЗА РЪЧНО ИЗРАБОТВАНЕ НА ТЕФТЕРЧЕТА събота 01.02.14 от 11:00

Работилница за сладки валентинки събота 08.02.14 от 12:00

Концерт Swing Regime четвъртък 20.02.14 от 20:00

Премиера на “Северна тетрадка” петък 21.02.14 от 19:00

СЕМЕЙНА РАБОТИЛНИЦА ЗА РЪЧНО ИЗРАБОТВАНЕ НА ТЕФТЕРЧЕТА И ТЕТРАДКИ неделя 09.03.14 от 11:00

Импро Клас Начинаещи сряда 12.03.14 от 19:30

Никога, никога, никога отново на сушата: Хората от лодките в Амстердам неделя 16.03.14 от 16:00

Мулти Култи Китчън представя Холандия неделя 16.03.14 от 16:00

Академия за детски права за журналисти вторник 18.03.14 от 9:30

ПРОЛЕТЕН ДИСКУСИОНЕН ФОРУМ на тема УЧИЛИЩНИТЕ ПРАВИЛНИЦИ – ДЕМОКРАТИЧЕН ИНСТРУМЕНТ ИЛИ СРЕДСТВО ЗА КОНТРОЛ четвъртък 20.03.14 от 14:00

Импро Клас Начинаещи понеделник 24.03.14 от 19:30

Playback театър “Тук и сега” през март! вторник 25.03.14 от 19:30

Импро Клас Начинаещи сряда 26.03.14 от 19:30

Импро Клас Начинаещи сряда 02.04.14 от 19:30

Неделно матине със Суинг Режим неделя 06.04.14 от 16:30

Playback театър “Тук и сега” вторник 29.04.14 от 19:30

Премиера на “Неправилности” от Иван Херцег понеделник 12.05.14 от 18:30

Нощ на литературата сряда 14.05.14 от 18:00

ЦИРК/CIRCUS петък 30.05.14 от 19:00

Работилница за здравословни Благушки ™ с Жоро Генчев събота 07.06.14 от 15:00

Ч Е Р Е Н PR И Н О В И Д Е Й С Т В И Я петък 13.06.14 от 19:00

SYSF Movie Night – Us and the Game Industry четвъртък 19.06.14 от 20:00

Фотографска изложба “На Изток. В рая. В безвремието на епохата” петък 20.06.14 от 19:00

Слънцестоене неделя 22.06.14 от 11:30

СУРОВИ СОЛЕНИ И СЛАДКИ СЕНЗАЦИИ! Курс по сурово не-готвене с Мирослава Маринова неделя 22.06.14 от 16:00

Playback театър “Тук и сега” през юни вторник 24.06.14 от 19:30

Сладката страна на здравето събота 28.06.14 от 17:00

Работилница за суши с Вили неделя 29.06.14 от 12:30

Концерт барокова цигулка неделя 29.06.14 от 19:00

Срещата на добрата воля, енергията и идеите за защита на природата сряда 23.07.14 от 18:00

ABSOLUT OBORISHTE WEEKEND събота 26.07.14 от 16:00

Фото-изложба “Малки неща” петък 01.08.14 от 19:00

Квартал на Тротоарите: Изложбата четвъртък 28.08.14 от 19:00

„Mystery Show #1 – The Forester’s Collection“ вторник 23.09.14 от 19:00

Премиера на книгата на Джордж Блечър “Съществуват и други хора” сряда 24.09.14 от 18:30

Седем разказа за грях и смърт събота 27.09.14 от 17:00

Almost Famous вторник 30.09.14 от 19:00

четвъртък 02.10.14 от 19:00

Beatnik Poetry Evening петък 10.10.14 от 19:00

Премиера на “Дом” от Мартин Костов вторник 14.10.14 от 18:30

Премиера на “Операция “Зайче” сряда 22.10.14 от 2:11

Freestyle Open Mic (in English and Bulgarian) вторник 28.10.14 от 19:30

Изложба на Мирослав Петров – Герои от Въображението събота 01.11.14 от 19:00

Премиера на “Книга как се прави” на Ася Колева събота 08.11.14 от 17:30

Премиера “Сексът и комунизмът” – Милена Фучеджиева понеделник 10.11.14 от 19:00

Фотоизложба „Усмивката“ – портрети на големите писатели, посетили България сряда 12.11.14 от 10:00

Премиера на стихосбирката на Яна Монева „Пристанища и стаи (за напускане)“ петък 14.11.14 от 18:30

Импровизационен театър “Щука щука” събота 15.11.14 от 17:00

СОЦГУРМЕ: Куриозната история на кухнята в НРБ четвъртък 20.11.14 от 19:00

“ЗАД ВРАТАТА НА ЗАЛЕЗА” петък 21.11.14 от 18:30

НАДИ изнеНАДИ – изложба бижута и аксесоари събота 22.11.14 от 11:00

Когато искам да мълча неделя 23.11.14 от 17:00

Български художници за децата сряда 26.11.14 от 16:30

Представяне “Германии” – Владислав Христов петък 28.11.14 от 19:00

ДЕН НА ДЕТСКАТА КНИГА – с куклен театър, работилници и вкусни изненади събота 29.11.14 от 11:00

Топология 2 – Изложба живопис на Иван Стойчев вторник 02.12.14 от 18:30

Коледна работилница на Изкуството на истинската храна неделя 14.12.14 от 14:00

„Защо все аз?” – Терапевтични приказки за деца и родители събота 20.12.14 от 11:00

Изкуството на дебата и комуникацията на науката петък 30.01.15 от 18:30

Късчета вода – изложба акварели Анелия Баренска сряда 04.02.15 от 19:00

Работилница за валентинки от меденки неделя 08.02.15 от 11:30

Семейна работилница за ръчно изработване на тефтерчета неделя 15.02.15 от 11:00

Премиера на “Грузулак” вторник 17.02.15 от 19:00

Представяне на “Портрет на комшията като умрял” – Христо Димитров четвъртък 19.02.15 от 18:30

ВЕЧЕР НА ДАНИЛО КИШ понеделник 23.02.15 от 18:30

Работилница за мартенички събота 28.02.15 от 11:00

„PresHart” – Изложба на Веселка Николова четвъртък 05.03.15 от 19:00

Мартина Дечевска представя С@МОТ@ сряда 11.03.15 от 19:00

Премиера на “Чутовното нашествие на мечките в Сицилия” от Дино Будзати събота 28.03.15 от 17:00

Благотворителна фотоизлжба „No Man Is An Island – фотографии от острови” на любителя фотограф Дарин Русев четвъртък 02.04.15 от 19:00

Детективско парти по случай “Три мариновани херинги”! неделя 19.04.15 от 11:30

“Силуети” – авторска изложба на Манол Дончев вторник 21.04.15 от 19:00

Тайната градина – представяне на авторски бижута и рисунки на Биляна Савова събота 25.04.15 от 14:00

Неделно филмиране неделя 26.04.15 от 16:30

Фотоизложба “От здрач до зори: Карнавалът във Венеция” четвъртък 14.05.15 от 19:00

Премиера на “Бедността. Пътеводител за деца” сряда 03.06.15 от 18:30

Пътешествие с издателство “Рибка” събота 03.10.15 от 11:30

Неделен брънч през октомври неделя 04.10.15 от 10:00

Таласъмско парти с издателство MyNolly събота 10.10.15 от 11:00

Вълшебството на живата храна – кулинарно приключение в +Това събота 31.10.15 от 13:00

Представяне на “Български истории. Картография на правото в България около 1900 г.”, автор Яни Киров четвъртък 26.11.15 от 19:00

Последната спирка – фотоизложба на Джеймс Краучман вторник 01.12.15 от 9:00

Beatnik Poetry/Music Open Mic Night четвъртък 03.12.15 от 19:00

Представяне на “Думи в сребърна кутия” сряда 09.12.15 от 19:00

51 приказни планински кътчета от България | представяне на книгата и изложба вторник 26.01.16 от 19:00

Представяне на книгата “Котката на Шрьодингер. Субатомен памфлет в реално време” сряда 27.01.16 от 19:00

Финансирайте фотографските си мечти петък 29.01.16 от 19:00

Изложба „Куче, свят и вселена“ – Дари Савова четвъртък 25.02.16 от 19:00

На длъж и шир из Азия четвъртък 10.03.16 от 19:00

Светът на фотографските конкурси петък 11.03.16 от 19:00

“От муха до портрет” – фотоизложба Драгомир Николов вторник 22.03.16 от 10:00

Изложба „Традиция и пачуърк“ петък 01.04.16 от 9:00

Представяне на дебютната стихосбирка „Прозорецът на моята душа“ събота 09.04.16 от 17:00

Точки към успеха петък 03.06.16 от 19:00

Бруклин в София сряда 08.06.16 от 19:00

„Изложба „ФОТО +” на Снежанка Милошева и „ПЛАСТИКА +” на Емил Ненков в „ + ТОВА” сряда 07.09.16 от 19:00

Изложба-медитация “Планетата на щастието” – Любомир Розенщайн вторник 04.10.16 от 19:00

Премиера на “Човекът до мен съм аз” от Владимира Живкова събота 22.10.16 от 19:00

Благотворителна фото изложба Савина Дилова петък 28.10.16 от 19:00

Представяне “Думите МИ” на Ива Спиридонова петък 11.11.16 от 19:00

Представяне “Децата на феникса” на Георги Анев сряда 16.11.16 от 18:30

Винаги ли краката на лъжата са къси? (манипулация и комуникация) четвъртък 01.12.16 от 14:00

Самотни манекени вторник 20.12.16 от 18:30

Рекламна фотография и визия с проф. Христо Кафтанджиев сряда 25.01.17 от 19:00

Меню за пътуване петък 27.01.17 от 18:30

Ще продължим ли да снимаме, ако никой не лайква? – с Вера Гоцева сряда 01.02.17 от 19:00

Ателие Направи си сам растителен терариум събота 27.05.17 от 14:00

Книгата на всички неща с премиера и изложба четвъртък 01.06.17 от 19:00

ДУМИТЕ МИ ПРЕДСТАВЯТ РАЗХВЪРЛЯН УМ И ОБРАТНОТО! петък 02.06.17 от 19:00

39 кадъра – фотографска изложба понеделник 25.09.17 от 19:00

Есенна среща на БАНХА “Пройко Пройков” петък 29.09.17 от 18:30

Представяне на “Патилата на метлата” събота 30.09.17 от 16:00

Вангел Имреоров и стихосбирката “Напускане на спомена” в София четвъртък 12.10.17 от 18:30

Работилница по Шекспир ( и Гьоте) ! Shakespeare in Sofia ! събота 21.10.17 от 10:00

Големите имена във фотографията: Себастиао Салгадо сряда 01.11.17 от 19:00

Природа на закрито / Nature Indoors – изложба фотография четвъртък 02.11.17 от 19:00

Book Launch Event събота 04.11.17 от 15:00

Изложба “Композиции” на Мария Ева Яна Бичакджиян сряда 07.03.18 от 19:00

Представяне на “Танцът на любовта” от Ирена Сиракова петък 16.03.18 от 19:00

Stand Up Muppet Show събота 31.03.18 от 19:45

София, вечна любовнице – премиера в София сряда 26.09.18 от 19:30

Скитникът – изложба акварели на Калина Тонева четвъртък 27.09.18 от 18:00

Изложба Живопис четвъртък 09.05.19 от 19:00

Работилница “Нарисувай ми история” вторник 14.05.19 от 18:00

Видео истории – Уъркшоп с Мила Балева – За деца от 7-11 години събота 18.05.19 от 10:30

Изложба илюстрации Адриана Христова неделя 01.12.19 от 10:00

Седмицата на мишлето събота 07.12.19 от 10:30

Премиера на “Продавачът на омраза” понеделник 09.12.19 от 18:00

Workshop: Feel The Light четвъртък 12.12.19 от 19:00

Работилница за коледна декорация неделя 15.12.19 от 17:00

Приятели – изложба илюстрации сряда 26.02.20 от 19:00

Различия четвъртък 09.04.20 от 19:00

30×30 Изложба Невен сряда 17.06.20 от 19:00