plustova

Работилници

Workshop-funkt намеса в градската среда Thursday 03.11.11 от 9:30

paper-flowers цветя от хартия Sunday 13.11.11 от 11:00

paper flowers 02 цветя от хартия Saturday 19.11.11 от 11:00

dekupaj уъркшоп за декупаж Sunday 20.11.11 от 11:00

плакатче 4 Работилница за играчки от текстил Saturday 26.11.11 от 15:00

коледни украси Работилница за коледни украси Sunday 27.11.11 от 11:00

koledni-ukrasi-v-plustova украсяваме +това Monday 05.12.11 от 19:00

keramika workshop керамика Tuesday 06.12.11 от 19:00

poster гердани от намерени неща Saturday 10.12.11 от 11:00

love-1 LOVE No1 – керамика Sunday 11.12.11 от 10:00

glass workshop (10) бужута от стъкло Saturday 17.12.11 от 13:30

christmass cookies коледни сладки Tuesday 20.12.11 от 18:00

DSC_0859 работилница за сурвачки Wednesday 28.12.11 от 10:30

vasil_jivko_i_leonid_1170 уъркшоп за импровизационен театър Thursday 12.01.12 от 19:00

love-2a LOVE No2 – керамика Sunday 15.01.12 от 10:30

poshtarov среща за хуманистична фотография с Валерий Пощаров Wednesday 25.01.12 от 17:30

love-3 LOVE No3 – благотворителна работилница за стъкло Saturday 28.01.12 от 11:00

KEKS - vice versa KEKC – vice versa – кулинарна работилница Tuesday 31.01.12 от 19:00

love-4 LOVE No4 – работилница за играчки Sunday 05.02.12 от 11:00

403937_10150548065039836_745734835_8647464_1512159142_n направи си значка! Monday 06.02.12 от 19:00

imagen-263 работилница за улично изкуство Thursday 16.02.12 от 11:00

tochene na kori работилница за точене на кори Sunday 19.02.12 от 11:00

393849_175354692571880_137750359665647_279691_225311777_n Сгъни хартийка- работилница за оригами Sunday 19.02.12 от 11:00

glavna snimka Уъркшоп за мартеници Sunday 26.02.12 от 12:00

424102_232100126879290_129487630473874_478369_1136720440_n1 Уъркшоп за мартеници 2 Tuesday 28.02.12 от 19:00

404894_355582837797173_214533461902112_1230819_71322201_n работилница за точене на кори 2 Sunday 11.03.12 от 11:00

love 3 glass (47) пролетен уъркшоп – бижута от стъкло Saturday 24.03.12 от 11:00

ebru 01 великденска работилница Thursday 12.04.12 от 18:30

irina (4) Уъркшоп за хартиени кукли Saturday 21.04.12 от 14:00

blacklrg Роботи за деца Sunday 22.04.12 от 10:30

DSC_0704 (2) уъркшоп за значки Wednesday 02.05.12 от 18:30

Picture 069 Свещи Saturday 05.05.12 от 11:00

IMG_7934b Работилница за бижута от мъниста Sunday 20.05.12 от 12:00

origami2 Работилница за оригами Sunday 27.05.12 от 11:00

BUTTERFLY Фигурки от захарна паста върху кексче Friday 01.06.12 от 11:00

PEN_DRAWING_SINGLE_BOX(1) Take a Cake – Рисунка върху кексче Friday 01.06.12 от 13:00

toy_127 Заек Баек * Toys Sunday 03.06.12 от 11:00

zele Зеленчуци, който не яде… Sunday 03.06.12 от 12:00

martina_variyska_2 Хартиен театър Wednesday 06.06.12 от 17:00

DSC_0708 Направи си значка с твой дизайн Thursday 07.06.12 от 18:00

books Бъдещето на четенето: е-книги за деца Saturday 09.06.12 от 10:30

nadya poster(3) Да изработим колие Saturday 16.06.12 от 11:00

17.06 Работилница за кукли от хартия част 2 Sunday 17.06.12 от 13:00

INTERNATIONAL SURFING DAY INTERNATIONAL SURFING DAY Saturday 30.06.12 от 20:00

1 copy Работилница за бижута Sunday 16.09.12 от 11:00

turshia2 Работилница за зимнина Sunday 30.09.12 от 11:00

tialoto Тялото на моето име Wednesday 10.10.12 от 19:00

Halloween-dead-finger-sugar-cookies Работилница за хелоуин сладки Saturday 27.10.12 от 11:00

banica Работилница за точене на кори Sunday 28.10.12 от 11:00

408856_355583601130430_1742987829_n Работилница оригами Saturday 10.11.12 от 12:00

е Работилница френски макарони Sunday 18.11.12 от 12:00

facebook-banner-vertical Работилница за коледна декорация Sunday 02.12.12 от 13:00

Cover_workshop_Plustova Подари си светлина по празниците Saturday 08.12.12 от 12:00

image.cfmsnow Работилница за коледни сладкиши Sunday 09.12.12 от 11:00

IMG_7590 Работилница за коледни френски макарони Sunday 16.12.12 от 18:00

12.12.14 Invitation 23th hi-res BG Работилница за коледни подаръци Sunday 23.12.12 от 11:00

chocolates Работилница за ръчно изработени бонбони Sunday 27.01.13 от 11:00

Untitled-1 Цветни лещи с КЕКС Wednesday 30.01.13 от 19:00

message on a cookie Работилница за сладки валентинки Saturday 09.02.13 от 11:00

P1050833 Работилница за оригами Sunday 10.02.13 от 12:00

chocolates Работилница за ръчно направени бонбони Sunday 17.02.13 от 11:00

workshop Работилница за хартиени лампи Saturday 23.02.13 от 11:00

poster_martenici Работилница за мартеници Sunday 24.02.13 от 11:00

img_1726 Работилница за френски макарони, бели и червени Sunday 24.02.13 от 14:00

246532_438107126222624_1941659902_n Божествени (тантрични) лога Saturday 02.03.13 от 11:00

nosex Работилница за значки за деца Sunday 03.03.13 от 11:00

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Работилница за сладки за деца Saturday 09.03.13 от 11:00

image_1363086666185561 Работилница за свещи-мъфини Saturday 30.03.13 от 11:00

Cover_workshop_Plustova_final_web Зареди се с цвят и светлина Saturday 06.04.13 от 11:30

2234161958_a2b2721d97_o Работилница за Cake Pops Saturday 13.04.13 от 11:00

origami easter(1) Великденска работилница за оригами Sunday 21.04.13 от 11:30

chickpeas Cooking with Vincent Sparkes Sunday 21.04.13 от 16:00

Poster Live painting session Thursday 06.06.13 от 18:00

1u (2) Ателие за изработка на кукли и инструменти от зеленчуци и плодове “Вкусният театър” Saturday 29.06.13 от 11:00

poster (1) Фабрика за картинки – Значки Saturday 29.06.13 от 16:00

poster (1) Фабрика за картинки – Торба Saturday 29.06.13 от 16:00

w-shop1 Ателие за изработка на кукли и инструменти от зеленчуци и плодове “Вкусният театър” Sunday 30.06.13 от 11:00

poster (1) Фабрика за картинки – Тениска Sunday 30.06.13 от 16:00

1234349_624257637596357_1489732713_n Работилница за френски макарони Sunday 06.10.13 от 13:00

3579689951_32f255bffb_o Работилница за Cake Pops Saturday 12.10.13 от 13:00

Halloween 2013 Работилница за Хелоуин сладки Saturday 26.10.13 от 13:00

Страховити чанти Работилница за страшни чанти Sunday 27.10.13 от 11:30

cookies 2 Коледни меденки Wednesday 04.12.13 от 17:30

plakat2 copy Коледни Работилници Wednesday 04.12.13 от 17:30

funkt_1024 Спаси елхичка – работилница Sunday 15.12.13 от 11:00

1491026_10202608888051372_2054243222_n КОЛЕДНА AРТ РАБОТИЛНИЦА 2013 Saturday 21.12.13 от 11:00

1498739_668988943123226_2859287_o Аууу, какви играчки!!! Saturday 21.12.13 от 13:00

poster +tova (1) СЕМЕЙНА РАБОТИЛНИЦА ЗА РЪЧНО ИЗРАБОТВАНЕ НА ТЕФТЕРЧЕТА Saturday 01.02.14 от 11:00

unnamed Работилница за сладки валентинки Saturday 08.02.14 от 12:00

poster +tova mart СЕМЕЙНА РАБОТИЛНИЦА ЗА РЪЧНО ИЗРАБОТВАНЕ НА ТЕФТЕРЧЕТА И ТЕТРАДКИ Sunday 09.03.14 от 11:00

1526416_675269849161802_65524652_n Импро Клас Начинаещи Wednesday 12.03.14 от 19:30

1526416_675269849161802_65524652_n Импро Клас Начинаещи Monday 24.03.14 от 19:30

1526416_675269849161802_65524652_n Импро Клас Начинаещи Wednesday 26.03.14 от 19:30

IMG_20140514_132303 Работилница за здравословни Благушки ™ с Жоро Генчев Saturday 07.06.14 от 15:00

unnamed (12) СУРОВИ СОЛЕНИ И СЛАДКИ СЕНЗАЦИИ! Курс по сурово не-готвене с Мирослава Маринова Sunday 22.06.14 от 16:00

Larabar-Balls Сладката страна на здравето Saturday 28.06.14 от 17:00

a16c6740626740947ce6b757e91e5777 Работилница за суши с Вили Sunday 29.06.14 от 12:30

10636005_843410172347768_3321860755288465076_n Коледна работилница на Изкуството на истинската храна Sunday 14.12.14 от 14:00

10952845_927896433889746_445362319_o Работилница за валентинки от меденки Sunday 08.02.15 от 11:30

poster +tova 2015 Семейна работилница за ръчно изработване на тефтерчета Sunday 15.02.15 от 11:00

IMG_0267 Работилница за мартенички Saturday 28.02.15 от 11:00